poniedziałek, 29 kwietnia 2013

To wszystko o nas.!

Hei, hei. ♥
No to tak, wraz z moją przyjaciółką postanowiłyśmy założyć wspólnego bloga, a raczej przerobić mojego, bo od lutego obydwie miałyśmy swoje blogi, ale któregoś pięknego dnia (wczoraj), wpadłyśmy na pomysł założenia  wspólnego bloga i oto dziś piszemy do was pierwszego  posta. Ten blog będzie o naszym życiu, ale również nie zabraknie różnych tagów.No, a teraz trochę ja, jak i Asia opiszemy siebie.

Asia ( Grucha ) : 


Szalona i pełna energii dziewczyna. Z dnia na dzień, pobudza się do życia. Jest nie tylko 13-letnią dziewczyną, ale pełną optymizmu i radości! Nienawidzi plotek, obgadywania i kłamczuchów. Jest bardzo miłym człowiekiem wobec innych. Miała swojego własnego bloga, którego założyła w lutym. Po zawieszeniu dawnego bloga, prowadzi go teraz wraz ze swoją przyjaciółką Patrycją. Nie jest za rock'iem lecz za pop'em. Lubi słuchać eski i wygłupiać się. Lubi fotografię. Jej marzeniem jest grać na gitarze i tańczyć hip-hop.! Lubi blogować i opisywać swoje dni te złe i te miłe wraz z oceną innych blogerek. Lubi spotkania ze znajomymi, jazdę na rolkach i spanie do samego południa!

Patrycja (Sosna ) : 


14 letnia dziewczyna, mieszkająca w Polsce, dążąca do szczęścia. Nienawidząca ludzi dwulicowych i fałszywych. Szybko nawiązująca znajomości. Starająca się być dla każdego miła. Lubiąca fotografowanie i tańczenie. Pragnąca w przyszłości mieszkać za granicą. <3 Kocha blogować i nie może bez tego żyć. Ma swój własny świat. Uwielbiająca wymyślać historię przed spaniem w łóżku. xd Nie na widzi, wstawać wcześnie. Lubi być w centrum uwagi. Za wszelką cenę walczy o swoje. Nigdy się nie podaje. Taka o to jest Patrysia. <3

P.S Bardzo chętnie zrobimy filmik "pytania i odpowiedzi" i chciałybyśmy prosić Was o to abyście zadawali nam pytania, czy to pod postem, czy to na e-mailu nam to obojętne.
E-maila: sosnowa.grucha@gmail.com 


5 komentarzy:

 1. Patrycja.. Jaka z Ciebie PIĘKNA DZIEWCZYNA. ♥___________♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Super :)
  Już obserwuje i licze na to samo : *

  OdpowiedzUsuń
 3. Piekne dziewczyny *-*

  Masz ciekawego bloga, może obserwujemy ? ;>

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajny blog polecam mój +.+
  dajanka-pianka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za komentarz, jest mi niezręcznie miło. ;*
Obserwujesz? Obserwuj, nie bój się, też zaobserwuję. Sprawiedliwość! ;>
Zostawiasz link do bloga, na pewno go odwiedzę..