poniedziałek, 5 sierpnia 2013

żagnam Was..

Witajcie. ;)
Jak zauważyliście w tytule posta, dzisiaj pożegnania. Odchodzę z bloga, przez ostatnie dni, w któych nie było postów mocno zastanawiałam się nad odejściem od Was. A dlaczego? Dlatego, że nie mam dla kogo blogować, nie chce żadnej sławy! nie, nie o to chodzi. Poprostu mam 138 obserwatorów nic nie wart.
Gdy ja nie odwiedze bloga, to ten i mnie. A nie chce sama dla sb pisać, to jest bez sesnu. Sama chyba zapamiętuje co robiłam w jakiś tam dzień czy coś. Próbowałam blogować 2 raz, 2 próby podjęte a nic nie osiągnięte, zawsze to samo było. Jednym słowem nie nadaje się na bloggerke.. ;/ truudno. Przynajmniej próbowałam. Wątpie, że tu powróce.. może gdy zatęsknie za napisaniem czegoś z nudy, ale wątpie. 
Dziękuje tym, którzy czytali te moje jakieś tam posty, którzy odwiedzali mojego bloga. Dziękuje tym, którzy niesprawiedliwie hejtowali. Dziękuje wszystkim. Dziękuję kochanej Patrycji, która angażowała się w mojego bloga, chętnie go odwiedzała i dbała o niego w mojej nieobceności. Zawsze gdy poprosiłam ją o nowy wygląd bloga, chętnie go robiła, dziękuje Ci! ;* Dziękuje jej za to robienie mi zdjęć i nagrywanie ze mną filmików, za wszystko co złe i co dobre, dzięki Paty! ;] 
Pod koniec wakacji dodam ostatni filmik i chyba koniec z blogiem, nie usune go, zawiesze.. 
A co u mnie? U mnie nic ciekawego, niedługo wyruszam nad morze i pewnie będzie super jak zawsze. A tak to nuuda, po staremu. Dzisiaj bez zdjęcia, nie jestem przygotowana. 
Trzymajcie się, pa! :)

czwartek, 1 sierpnia 2013

podsumowanie lipca

eloo. :)
Lipiec minął strasznie szybko, ale był za to pełen wrażeń i fajnych dni. 
O wspomnianym miesiącu, będę pamiętać bardzo dłuugo. Będę pamiętać, że wytrzymałam aż miesiąc, 
bez kochanych osóbek i mojej paczki. kocham ich! <3 
Dziwne to odczucie, gdy dzień w dzień wygłupiałaś się z tymi osobami, nawet je denerwowałaś, 
miałaś ich dość i mówiłaś, że nie rozstaniesz się z nimi na długo, a jednak było długie rozstanie, które w pewnym czasie pękło! Już ja tutaj organizuję multum ognisk i wypadów ze znajomymi i myślę, że dobiegnie to do właściwego celu! Miejmy nadzieję! ;) 
Bardzo tęsknie za Dawidkiem.. przywiązałam się do niego i chciałabym mieć w domu, takiego 
smyka, ale chyba dziewczynke xd I byśmy mieli cały czas po tyle samo lat, buhahah ^^ 
Będę tęsknić za lipcem.. Ale myśle, że sierpień też przyniesie mi wiele nowych przygód i historii. <'3