poniedziałek, 5 sierpnia 2013

żagnam Was..

Witajcie. ;)
Jak zauważyliście w tytule posta, dzisiaj pożegnania. Odchodzę z bloga, przez ostatnie dni, w któych nie było postów mocno zastanawiałam się nad odejściem od Was. A dlaczego? Dlatego, że nie mam dla kogo blogować, nie chce żadnej sławy! nie, nie o to chodzi. Poprostu mam 138 obserwatorów nic nie wart.
Gdy ja nie odwiedze bloga, to ten i mnie. A nie chce sama dla sb pisać, to jest bez sesnu. Sama chyba zapamiętuje co robiłam w jakiś tam dzień czy coś. Próbowałam blogować 2 raz, 2 próby podjęte a nic nie osiągnięte, zawsze to samo było. Jednym słowem nie nadaje się na bloggerke.. ;/ truudno. Przynajmniej próbowałam. Wątpie, że tu powróce.. może gdy zatęsknie za napisaniem czegoś z nudy, ale wątpie. 
Dziękuje tym, którzy czytali te moje jakieś tam posty, którzy odwiedzali mojego bloga. Dziękuje tym, którzy niesprawiedliwie hejtowali. Dziękuje wszystkim. Dziękuję kochanej Patrycji, która angażowała się w mojego bloga, chętnie go odwiedzała i dbała o niego w mojej nieobceności. Zawsze gdy poprosiłam ją o nowy wygląd bloga, chętnie go robiła, dziękuje Ci! ;* Dziękuje jej za to robienie mi zdjęć i nagrywanie ze mną filmików, za wszystko co złe i co dobre, dzięki Paty! ;] 
Pod koniec wakacji dodam ostatni filmik i chyba koniec z blogiem, nie usune go, zawiesze.. 
A co u mnie? U mnie nic ciekawego, niedługo wyruszam nad morze i pewnie będzie super jak zawsze. A tak to nuuda, po staremu. Dzisiaj bez zdjęcia, nie jestem przygotowana. 
Trzymajcie się, pa! :)

9 komentarzy:

 1. naprawdę?! a od niedawna zaczęłam czytać twojego bloga ;c! no ale co się nie kończy to zaczyna! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie odchodź ludzie Cię czytają!
  http://sweet-young-girl.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że odchodzisz. Może kiedyś jeszcze spróbuj, co? Będziesz starsza, masz już za sobą jakieś doświadczenie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie odchodź, zostań ! Serio fajnie pisałaś ! :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Moim zdaniem nie powinnaś przestawać pisać, bo nie warto przejmować się ilością komentarzy. Pisanie to na prawdę fajne zajęcie nawet dla mnie mimo, że ja nie mam do tego talentu. Ty masz więc powinnaś zostać.

  OdpowiedzUsuń
 6. szkoda ;<

  Zaobserwujesz i skomentujesz? Dopiero zaczynam. ----> Seszel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Bloga nie prowadzi się dla komentarzy czy obserwatorów, ale głównie dla samej siebie. Wiesz jakie to niesamowite uczucie obejrzeć i poczytać swojego bloga po kilku latach? Pomyśleć, jejkuu co ja pisałam, byłam taka i taka ;d miałam kilka blogów, pierwszy pojawił się jak miałam bodajże 10 lat (?) ii nie żałuję, bo można pośmiać się i powspominać.

  OdpowiedzUsuń
 8. Szkoda, mam nadzieję, że wrócisz... Hmm, może jak wrócisz to będziesz miała wiele pomysłów? Może twój blog się 'rozkręci' ? Zastanów się czy na pewno chcesz odejść c;

  crazy-life-by-angelika.blogspot.com | zaapraszam . ♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Szkoda , że odchodzisz ;c zostań !
  zapraszam : daily-ideally.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za komentarz, jest mi niezręcznie miło. ;*
Obserwujesz? Obserwuj, nie bój się, też zaobserwuję. Sprawiedliwość! ;>
Zostawiasz link do bloga, na pewno go odwiedzę..