czwartek, 9 maja 2013

Heloo.! ;*


To dzisiaj zaczynam od zdięcia, które mi się ta podoba a mam ich więcej. Ukażą się na dole. ;D A tak.. wczoraj znowu nie było posta, bo Pati nie mogła a mi się nie chciało. ;c Wgl taka świetna pogoda z 30 stopni i nic się nie chce. Ja już dzisiaj dodaje tego posta, żeby nie zawlekać. xd Przepraszamy za wczoraj. ;) U mnie.. u mnie jest okej. ;d Humor gites! I dzisiaj byliśmy w gimnazjum do którego idę we wrześniu, bo u mnie w szkole nie ma gim.. i poznaliśmy się z 6kl.. i poznaliśmy szkołę, Duuuużo mam tam znajomych i mój brat rodzony tam chodził, więc dużo osób też mnie zna. Dowiedziałam się, że bd chodzić do IB. - boscyy! ;d żart. xd i jest nas w klasie 28-29. jakoś tak. xd I bd chodzić z moją siostrą cioteczną, achh.. my się tak kochamy. <3 ;d Ale tak stwierdziłam, że szkoła git.. ale chłopcy nie za przystojni. ;d hahahahah. ale, ale słyszałam, że bardzo fajni! mam paru na oku i myślę, że za rok ich poznam. :D miejmy taką nadzieję. Ach.. i bd się widywać codzienne z Patrycją. bo przecież ona o rok starsza. hahaha. ;d giiit! A wy macie w swojej szkole szóstoklasiści gimnazjum? ;)


Teraz jakoś duużo nam zadają. Nie wiem dlaczegoo.. ale ostatnio dostałam dwie 4 z polskiego, 4 z rosyjskiego i 4 z przyrody. Jestem troszkę zdziwiona z tych ocen. Nie spodziewałam się.. ;d Ale noo.. trza się wziąć za naukę, bo to niedługo wystawianie ocen. hahahaha. ;d A wy się uczycie czy nie? ;d Koniec na dziś. Do jutra, chyba. xd ;* 

Jutro piąteek! <3 

Cześć mordki. ;*

5 komentarzy:

 1. Świetne zdjęcia! ^^
  Pierwsze i ostatnie najlepsze! ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. W gimnazjum jestem w klasie A, aniołeczki, taaa... xDD Ja za rok wybieram się na zwiedzanie liceów ^^ Odwiedzanie nowych szkół jest fajne ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuje

  p.S fajne fotki ;d
  http://my-colorful-live.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyglądacie na mniej lat niż piszecie xD


  life-is-killer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za komentarz, jest mi niezręcznie miło. ;*
Obserwujesz? Obserwuj, nie bój się, też zaobserwuję. Sprawiedliwość! ;>
Zostawiasz link do bloga, na pewno go odwiedzę..