czwartek, 13 czerwca 2013

Przeszłość i urodzinki.

Cześć, cześć, cześć. <3
Dzieciństwo to coś na prawdę wspaniałego w moim życiu.   Rodzice chcieli mi dać wszystko, czego oni nie mogli mieć.. Bardzo ich za to cenię.  Mam wiele wspomnień z dzieciństwa. Jedno z nich to, to że wychowywali mnie rodzice jak i ciocia. Gdy mama i tata pracowali, ciocia mną się opiekowała. Pierwsze kroki stawiałam do niej.. ona mnie wiele nauczyła, wiele, na prawdę wiele.  Pamiętam to, że jak byłam mała na patelnię mówiłam "kotelnia" nie wiem dlaczego tak. Wiele wyrazów przewracałam do góry nogami jak chciałam. Pamiętam też to, że zawsze kochany tata wsadzał mnie wysoko na szafę i zostawiał na 5 minut.. ale oczywiście obserwował. Nie bałam się wgl wysokości, byłam odważna. Gdy z wiekiem stawałam się starsza.. rodzice zabrali mnie w góry, gdy tam spadłam z pientrowego łóżka i osa mnie ugryzła w oko. Pamiętam te wspomnienia.   Gdy miałam 5 lat, bardzo blisko siedziałam przed TV i oglądałam przeróżne bajki, które kochałam nad życie. Jedna z nich to "Kopciuszek". I od tego TV zaczęłam chodzić w okularach.. bywa. Pamiętam to, że jak mój starszy brat Arek chodził do szkoły, to ja siedziałam w oknie i paczałam kiedy on wróci, bo nie mogłam się doczekać. (teraz tak nie jest). xd A gdy pewnego dnia Arek powiedział, że na 2 rok idę do szkoły, szalałam z radości. Hmm.. a teraz, nie chce chodzić! Nie lubimy się z Arkiem tak jak dawniej. Gdy byłam mała miałam swojego kolegę, z którym się bawiłam lata. Mam z nim wiele zdjęć i wspomnień.  Nadal się z nim koleguje i dobrze dogaduje, nic więcej. Jest ode mnie młodszy pare lat. Mam dużo wspomnień z mojego dzieciństwa.. to by mi tu zajęło do rana pisać. hahahahah.   to teraz macie zdjętka i oglądajcie brzydala.   
Ach.. wspomninia. <3
Takie urodziny się obchodzi raz w roku.. i kocham ten dzień. Duużo życzeń jak zawsze.
Za to prezenty prawdopodobnie jutro. ;) 
I już 13-stka na plecach. Starość nie radość. ;d
13 CZERWCA. <3 
13 urodziny dnia 13 czerwca 2013 roku. haha xd

7 komentarzy:

 1. ciekawy post :D
  zapraszam do mnie :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Witaj. Chciałam Cię poinformować, że na moim blogu aktualnie odbywa się rozdanie. Do wygrania są bony i okulary od Firmoo. Zapraszam do udziału! (przepraszam za spam)

  http://blog-avalon.blogspot.com/2013/06/giveaway.html

  OdpowiedzUsuń
 3. no to Wszystkiego Najlepszego ;3 Będę pierwsza :3

  OdpowiedzUsuń
 4. Poczekaj, aż będziesz mieć 16. Dopiero poczujesz starość XD

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale słodziutka byłaś :)
  nikonismylove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. hah same 13 :D Pieknie napisany post, az chce sie go czytac. Tez moi rodzice dawali mi wsyztsko co mogli i czego za ich czasow miec nie mozna bylo i swoim dziecia tez chcialabym to dawac :D uroczy bloga ;D Pozdrawiam
  Framlii.blogspot.com
  Zaobserwujesz ?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za komentarz, jest mi niezręcznie miło. ;*
Obserwujesz? Obserwuj, nie bój się, też zaobserwuję. Sprawiedliwość! ;>
Zostawiasz link do bloga, na pewno go odwiedzę..