wtorek, 18 czerwca 2013

Urodziny mamy.

Witam. ♥ 
Dzisiaj moja mama ma urodziny. Nie było hucznej imprezy czy coś w podobie. Do 19, uawaliśmy wszyscy, że zapomnieliśmy całkiem o tym. A tu nagle wyskakujemy z pięknymi kwiatami - bukietem.. i 'happy brihday!' . Mama była strasznie zaskoczona. ;d Ale zadowolona na szczęście. Kwatki umieściła w hunorowym miejscu i widocznym.. hahaha ;D. 
Achh.. ta moja kochana mama. <3 Czasem wkurzająca ale da się wytrzymać. ^^ 

Dzisiaj w szkole, zaliczałam przyrodę na 4 i mam pełną 4. Z matmy myślałam, ze bd mieć 3.. ale, jea - 4! ;D ranyy . xd Średnia wypada mi 4,5 jak sie nic nie zmieni. Jakbym się wczesniej wzięła za naukę, pasek by był, spokojnie. Ale cóż, życie. Pierwszy raz w podstawówce mam taką średnią.. bosh. ;o jestem zaskoczona. Oby częściej. ;d Ale nie zamulając szkołą, bo już niedługo wakacje w następnym tygodniu we wtorek mam grilla i dyskteke w naszej szkole z okazji ukończenia podstawówóki, bd tylko my i 5 kl. No i rodzice z nauczycielami. Zapowiada się udana impra! ;> Później w czwartek mam dyskoteke w szkole do której idę po wakacjach. 6 kl obecna w tamtej szkole zorgnizowała taką imprezkę, żebyśmy się lepiej poznali. bd 3 klas - 6 klasy! Bd się krępowac trochę, ale duużo oósb z tamtej szkoły znam. Dużo osób z moejj rodziny ta chodziło, a nawet brat rodzony. ;D Juhu! Szczerze? Nie chcę ić już do I gim, bo trudniej i więcej przedmiotów. ;c bosh. Jak ten cxas szybko leci..


Dzisiaj, niedawno jadłam big milka! Mój tata też.. i obydwoje wtgraliśmy. hahahah ;d
kurdę. xd co to za szczęście dzisiajesze.. jutro lece wymienić, ak mi wgl wymienią. ^^ 
aa.. i dzisiaj strasznie pracowałam z bratem.. zwalanie takiego czegooś przed bramę. zeszło nam jakieś 2 godz. jejuu. -,- 
I jutro musze jechać poóc cioci i mam zamiar jechac na truskawki do następnej cioci. Dla rozrywki. Może się opale, bo nogi to mam strasznie białe. ;D PFF.
Trzeba w wakacje opalić. Zadbam o to. ! ^^ 
Do jutra. Miłej środy. ;** 

biiłę nóżki Gruchy. ;c 


czekoladka od taty z okazju urodziny (spóżniona ale jest!)

wygrane gif milki! *-*

kwiaty mamy.

Przepraszam Was za złą jakość i niepoodwracane zdjęcia, ale siedze na na sw kompie a tu nie m żadnego programu do przeróbki. Następnym razem bd lepsze, obiecuję. ;]
3 komentarze:

 1. ja jeszcze nigdy nie wygrałam big milka :(
  ładny bukiecik :**
  julcia102030.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie martw się gimnazjum, też na początku się obawiałam. Naprawdę jest o wiele lepiej niż w podstawówce. W jakiś sposób wchodzi się w inny świat. Dojrzewa, ludzie się tam zmieniają. Trzeba tylko uważać by nie zgubić prawdziwego siebie :)
  xwelcome-to-my-circusx.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń
 3. kilka razy wygrlaam big milka ale to dawno temu;d
  zapraszam <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję bardzo za komentarz, jest mi niezręcznie miło. ;*
Obserwujesz? Obserwuj, nie bój się, też zaobserwuję. Sprawiedliwość! ;>
Zostawiasz link do bloga, na pewno go odwiedzę..